,

Înscrieri clasa pregătitoare 2023/2024

Circumscripția școlii este:
Canalului, Cerbului, Godri Janos, Brazilor, Morii, Avram Iancu, Andrei Mureșan, 15 Noiembrie, Primăverii, Aleea Timiș, Timiș, Carierei, Horia, Cloșca, Crișan, B-Dul Brașovului, Verii, Bârsei, Al. Ioan Cuza, Vâlcele, Izvoarelor, Bunloc, Noua, Dealului, Bereczki Anna, Fagului, Gorunului, Molidului, Frasinului, Stejarului, Anotimpurilor, Cocorului, Școlii, Pășunii, Brândușelor, Ciucaș, Vulturului, Nicolae Iorga, Panduri, Mica, 7 Izvoare, Ogrăzii, Fâneții, Barsei, Ilie Minea, Plevnei, Darie Magheru, Barbu Lăutaru, Ovid Densusianu, Schiorilor, I.C. Brătianu, Negoiu, Smârdan, Toamnei, Trandafirilor, Agricultorilor, Berzei, De Mijloc, Egretei, B-dul Brașovului de la 31 și 30

Pentru anul școlar 2023/2024 unitatea noastră are aprobate cu 22 de locuri/ o clasă.

0 raspunsuri

Lasă un răspuns

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Sari la conținut